Vembloud blog

Travel blog jednoho vemblouda

Smart ScreenShoter (pro Dropbox)

Smart ScreenShoter je jednoduchý program, který vám usnadní sdílení screenshotů, neboli snímků vaší obrazovky. Po stisknutí klávesové zkratky vytvoří program snímek obrazovky a okamžitě jej odešle do vaší složky na Dropboxu. Jednoduše a rychle.

Instalace

Smart ScreenShoter vyžaduje Microsoft .Net framework. Pokud jej v počítači nemáte, instalační balíček jej automaticky nainstaluje. Při prvním spuštění vyžaduje program autorizaci na službě Dropbox.com. Do okna programu stačí zadat vaše jméno a heslo a autorizace se automaticky provede. Smart ScreenShoter vytvoří na vašem Dropboxu složku Apps/SmartScreenShoter a může přistupovat pouze do této složky.  Nijak neovlivní vaše současná data na Dropboxu a ani k nim nemůže přistupovat.

Použití

Smart ScreenShoter běží neustále na pozadí. Po stisknutí klávesové zkratky je možné tahem myši vybrat, kterou část obrazovky chcete vyfotit. Vytvořený screenshot se automaticky odešle do Dropboxu a do vaší schránky se nakopíruje odkaz na daný obrázek. Jednoduše a rychle.

Program vyžaduje

účet na Dropbox.com,
Microsoft .Net framework,
Windows XP, Vista, 7,8.

Stažení

Smart ScreenShoter 1.0 Beta 
Licence: Freeware

Privacy policy

Aplikace nikdy neukládá vaše jméno a heslo. Veškerá autorizace je prováděna vůči službě Dropbox.com. Aplikace přistupuje pouze do složky, která je povolena při autorizaci (SmartScreenShoter) a nijak neovlivňuje vaše soubory.

Obrázky

Smart ScreenShoter

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: